GMINNY KLUB SPORTOWY BONIEWO - strona nieoficjalna

Ładowanie...

POGODA

pogoda

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

ZOBACZ OFERTĘ INTERNETU

ROZGRYWKI PIŁKARSKIE I

Rozgrywki piłkarskie w Boniewie - 2008

Od 10 do 17 sierpnia 2008 r. na stadionie sportowym w Boniewie (woj. kujawsko-pomorskie) odbywały się integracyjne rozgrywki w piłkę nożną. W ramach przeprowadzonych rozgrywek zorganizowano biesiadę rodzinną, podczas której wszyscy uczestnicy degustowali potrawy z grilla, a towarzyszyła im muzyka w wykonaniu artysty lokalnego. Podczas rozgrywek zawodnicy zostali objęci opieką medyczną.

Utworzono 9 drużyn, w skład których weszło 175 osób. Wraz z kibicami w programie wzięło udział ok. 600 osób. Przygotowano poczęstunek dla zawodników i wszystkich uczestników imprezy w postaci kiełbasek z grilla, pieczywa i napoi.
Przygotowaniem poczęstunku (dokonaniem zakupów, zorganizowaniem ogniska do grilla, wydawaniem posiłków) zajęli się nieodpłatnie członkowie Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Boniewo oraz niezrzeszeni mieszkańcy gminy. Zorganizowano konkursy dla zawodników "Najmłodszy zawodnik" i "Najstarszy zawodnik", "Najlepszy Bramkarz", "Król strzelców", "Najlepszy zawodnik". Zorganizowano cztery konkursy dla najmłodszych uczestników, w których wzięło udział 40 dzieci.

Stowarzyszenie nawiązało współpracę z gminą Boniewo
˗ udostępnienie boiska sportowego, oraz ze szkołami ˗ nauczyciele pełnili rolę sędziów. Usługa pozwoliła na promocję wolontariatu – grill, oprawa muzyczna, obsługa parkingu, sprzątanie po zakończeniu usługi, zakup nagród, piłek, produktów spożywczych ˗ wszystko to zrobili nieodpłatnie członkowie stowarzyszenia oraz niezrzeszeni ochotnicy.

Nastąpiła integracja członków rodzin, zwiększono ich zdolność komunikacyjną (w skład drużyn weszli rodzice oraz ich dzieci). Realizacja usługi umożliwiła spędzenie wolnego czasu w sposób konstruktywny, przyjazny dla środowiska i w gronie rodziny. Zawodnicy uzyskali możliwość sprawdzenia własnych umiejętności fizycznych.

zobacz zdjęcia w galerii

Pogoda

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

GMINA BONIEWO

CIEKAWE LINKI