GMINNY KLUB SPORTOWY BONIEWO - strona nieoficjalna

Ładowanie...

POGODA

pogoda

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

ZOBACZ OFERTĘ INTERNETU

ROZGRYWKI PIŁKARSKIE II

W dniach  26 lipca 2009 roku oraz 2 sierpnia 2009 roku został zorganizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Boniewo II integracyjny turniej piłki nożnej w Boniewie . Turniej zorganizowano w ramach usługi Sport aktywizuje rodziny finansowanej z Poakcesyjnego Programu Wspierania Obszarów Wiejskich.

W usłudze wzięło udział 126 beneficjentów - zawodników biorących udział w turnieju Kibicami przeprowadzonego turnieju byli; członkowie rodzin, sąsiedzi , goście zaproszeni w ilości szacunkowo 100 osób. Nagrody wręczyli Wójt Gminy Marek Klimkiewicz oraz zastępca Wójta Gminy Anna Kozłowska . Rozgrywki zorganizowali w formie wolontariatu członkowie Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Boniewo, którzy jednocześnie jako wolontariat pełnili rolę sędziów turnieju. Wszyscy uczestnicy otrzymali na zakończenie grochówkę.
Celem turnieju była: popularyzacja sportu masowego, krzewienie kultury fizycznej, zapewnienie aktywnego wypoczynku, sportowa rywalizacja, integracja środowiska lokalnego, integracja wielopokoleniowa, zapewnienie ciągłości usługi.   Wszystkie zakładane przez organizatorów cele zostały osiągnięte.

Po zakończeniu zwycięzcom wręczono nagrody. Panowała miła atmosfera oraz sportowa rywalizacja .

zobacz zdjęcia w galerii

Pogoda

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

GMINA BONIEWO

CIEKAWE LINKI